Begalybe.lt - nemokami skelbimai

Kaip gali dingti jūsų siunta?

Paslaugos
2023m. Spalio 26d., 2311 peržiūros
Paslaugos
2023m. Spalio 26d., 2311 peržiūros
Kaip gali dingti jūsų siunta?

Gyvename tokiais laikais, kai įvairių siuntų siuntimas ir gavimas yra kasdienybė. Nuolat daugėja žmonių užsisakančių reikiamas prekes internetu, tad siuntų skaičius sparčiai auga. Didėjant poreikiui, modernėja technologijos ir šiuo metu siųsti bei gauti siuntas yra itin greita, paprasta ir patogu. Tačiau nepaisant šių privalumų, pastebima, jog pasitaiko klaidų ar nemalonių nesusipratimų, kuomet siunta tiesiog dingsta. Kaip gali dingti jūsų siunta? Kokios pagrindinės priežastys ir kaip to išvengt

 

Pagrindinės siuntos dingimo priežastys

Šiomis dienomis siuntos siunčiamos ir gaunamos įvairiausiais būdais – paštomatu, paštu arba siuntą tiesiai į namus gali pristatyti kurjeris. Verta pastebėti, kad vienas dažniausiai pasirenkamų siuntų siuntimo ir gavimo būdų yra paštomatas, tačiau patikimiausiu pripažįstamas kurjeris. Taip yra todėl, jog pasirinkus kurjerio paslaugas galima išvengti, deja, bet gan neretai pasitaikančio siuntos dingimo. Dėl ko dingsta siuntos? Įvardijame pagrindines priežastis:

  • Neteisingi arba netikslūs duomenys. Viena dažniausiai pasitaikančių siuntos dingimo priežasčių – neteisingai arba netiksliai nurodyti duomenys. Nutinka taip, jog nurodomas neteisingas gavėjo adresas, tokiais atvejais neįmanoma, kad siunta pasiektų reikiamą adresatą. Taip pat siunčiant siuntą pasitaiko ir netikslus duomenų nurodymas. Pavyzdžiui, nurodoma tik gavėjo pavardė ir miestas arba gyvenvietė. Žinant tik šiuos duomenis, nė nekyla abejonių, jog siunta ilgokai klaidžios, kol pasieks gavėją.  
  • Pažeidimai. Dar viena priežastis, dėl ko siunta gali pasimesti – įvairūs pažeidimai. Neretai nutinka taip, jog naudojama netinkama pakuotė, todėl siuntimo metu siuntos lipdukas būna pažeistas arba nukrenta nuo pakuotės. Tokiais atvejais neįmanoma identifikuoti nei siuntėjo, nei gavėjo, tad siunta pradingsta. 
  • Vagystė. Viena rečiausių siuntos dingimo priežasčių – vagystė. Nors siuntų vagystės pasitaiko retai, tačiau vis dar užfiksuojama tokių atvejų. Ypatingai tai siejama su siuntomis, kurios keliauja į užsienio šalis arba tokiomis siuntomis, kurių pristatymas nereikalauja gavėjo parašo ir kurios yra paliekamos prie gavėjo durų. 

 

Kaip apsisaugoti nuo siuntos dingimo?

Su siuntos dingimu dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra susidūręs ne vienas žmogus. Norint to išvengti, reikia žinoti tam tikrus žingsnius, kuriuos atlikus galima apsaugoti siuntą nuo dingimo:

  • Pateikite aiškią informaciją. Siunčiant siuntą labai svarbi tiksliai ir aiškiai pateikta informacija. Būtina nurodyti visus reikalingus duomenis: gavėjo vardą ir pavardę, miestą ar gyvenvietę, savivaldybės pavadinimą, namo ir buto numerius, pašto kodą, siuntėjo ir gavėjo telefono numerius.
  • Pasirinkite tinkamą pakuotę. Rinkitės tvirtą, iš patvarių medžiagų pagamintą pakuotę, taip apsaugosite siuntą nuo vidinių ir išorinių pažeidimų bei nuo siuntos lipduko pametimo. Nerekomenduojama kelis kartus naudoti tą pačią pakuotę, nes ant jos gali būti likusių ankstesnių gavėjų kontaktinė informacija, tad siunta gali nukeliauti ne pas reikiamą gavėją. 
  • Pasinaudokite kurjerio paslaugomis. Siekiant efektyviausios siuntos apsaugos – pasinaudokite kurjerio paslaugomis. Kurjerio paslaugos yra itin patogus, saugus ir patikimas būdas pristatyti siuntoms nuo durų iki durų visame pasaulyje. Pasirinkus kurjerio paslaugas siunta apsaugoma nuo pažeidimų, vagysčių ir yra suteikia galimybė stebėti siuntos kelionę nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui, pasinaudojus unikaliu sekimo numeriu, kas leidžia išlikti visiškai ramiems dėl savo siuntos. 

 

Laukiate, bet nesulaukiate?

Nutiko taip, kad laukiate siuntos, bet nesulaukiate? Visų pirma, susiekite su atitinkama siuntų tarnyba tam, kad paaiškėtų siuntos dingimo priežastis. Reikia žinoti, jog jei siunta buvo apdrausta ir įvertinta, dingusios siuntos vertė yra kompensuojama. Taip pat nuostoliai atlyginami ir tais atvejais, kai siunta buvo prarasta ar sugadinta dėl siuntų tarnybos kaltės. 

 

Komentarai

No comments has been added on this post

Pridėti naują komentarą

Norėdami parašyti savo nuomonę turite būti prisijungę - . Prisijungti